Info

Pole Battle Championship (PBCH) je tečkou uplynulé soutěžní sezóny. V rámci šampionátu se vyhlašují jak nejlepší závodníci aktuálního kola, tak také celkově nejlepší 3 závodníci, kteří v žebříčku 2019 nasbírali nejvíce bodů a odnesou si velmi hodnotné ceny (absolutní vítěz získá X-stage od hlavního partnera X-pole).

Vzhledem k tomu, že do soutěže se mohou nominovat jen opravdu TOP závodníci, jedná se o skvělou diváckou show. Pole danceři se představí v celkem 8 kategoriích (Děti, Junioři Amatéři, Junioři Profesionálové, Junioři Elita, Amatéři, Profesionálové, Elita a také Masters 40+).

Program soutěže:

  • 11:00 start kvalifikace (statická tyč)
  • 16:00 start finále (spinnová tyč pro nejlepších 6 závodníků v každé kategorii)

Kromě super výkonů budou v hale i stánky s oblečením a občerstvením. Určitě budete mít prostor se potkat se spoustou lidí z pole dance komunity.

Celým sportovním dnem bude provázet oblíbená moderátorka Hanka Koutná, která se velmi dobře a profesionálně stará o zábavu jak soutěžícím, tak divákům. 

Nenechte si ujít tento jedinečný pole dancový den! Věříme, že si odnesete spoustu zážitků a hezkých vzpomínek. 

Vstupné:

- 200,- v předprodeji pro nejrychlejších 50 zájemců - rezervaci je třeba provést na e-mailu info@polebattleleague.com (do předmětu uveďte: PBCH - vstupenky, do e-mailu pak své jméno a počet kusů; na základě občanského průkazu pak budou vydány lístky na místě) a ZAPLAŤTE NEJPOZDĚJI DO 16.2.20 na účet EPDF: 2100968499/2010 (do poznámky pro příjemce opět prosíme uvést Vaše jméno a počet ks)
- 250,- pro dospělé na místě
- 100,- pro trenéry (závodníci svého trenéra budou nahlašovat organizátorům) a děti do 6 let věku (nutno prokázat)

Rezervace na vybraná místa se neřeší. 

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Pole Battle Championship (PBCH) is the last international round where the best pole dancers from the national rounds will meet and this battle decides who is the best pole battle dancer of the season.

Competitiors collect points during the year and create chart of results. Who reaches the highest score is the total winner. Competitors may travel around all announced competitions.

Only competitors who qualified (= 6 finalists of each category + athletes with a sufficient amount of the points that received the invitational letter). The limit of the competitors in each category is 12 maximum (+2 reserves). 

In case that nominated athletes cannot come and the competition will be open for newcomers as a regular round.

At the end of the competition there are 2 ceremonies - first one for the actual round and the second one for the best ones who collected the higher number of points from previous rounds together with this last one.