Info

Od prvního battlu uplynulo 10 let a málokdo by si tenkrát myslel, že i v roce 2022 bude soutěž a ujde i spolu se soutěžícími takový kus pole dance cesty. 

Těší nás, že po všech strastech posledních měsíců můžeme opět vypsat přihlášky a těšit se na závodnice a závodníky, kteří předvedou super akrobatickou show a potvrdí, že jako každý rok se hranice možností pole dancerů opět posunuly o level výše.

Ať už se soutěže zúčastníte jako aktivní pole dancer nebo v roli diváka, věříme, že tento výjimečný ročník si bez pochyby užijete. 

Vzhledem k výše zmíněným nepříznivým tréninkovým podmínkám poslední doby, necháváme pravidla v původním znění, jak je znáte z posledního kola.

Soutěž se bude konat pod širým nebem v rámci festivalu volnočasových aktivit Ladronkafest, takže se připravte na opravdu zábavný den! ;-)

  1. uzávěrka přihlášek: 30.06.22 do 22:00, startovné 1 100,-
  2. uzávěrka přihlášek: 30.07.22 do 22:00, startovné 1 300,-

Vstupné ZDARMA!

-----------------------------------------------------------------------------------------------------

We did a lots of work since the very first pole battle 10 years ago. We did not await that the competiton will grow in to the event that we know now. 

We are very happy that after all the surrows of the last months we can open the registration again and look forward to all great pole dancers who can prepare their amazing acrobatic show. Every year all athletes approve that the level of pole dancing still incredibly grows. 

It doesn´t matter if you join the competition as an athlete or a fan. We know that this unique competition will make you feel motivated and pole involved. Enjoy this very special sport event with us!

  1. application deadline: 30.6.22 until 22:00, application fee: 45 EUR
  2. application deadline: 30.7.22 until 22:00, application fee: 52 EUR

Entrance fee: FREE